UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Łomatko - Oczywiście, że tak i do sprzątania odpowiednie służby z nowoczesnym sprzętem. Urodziłem się w Elblągu dawno i tutaj mieszkam, pamiętam jak sprzątano ręcznie (miotła typu drapak i wózek na dwóch sporych kołach)i sprzątano nie tylko po psach ale i koniach. Było czysto i nikt nie narzekał że sobie lakierki pobrudził. Pozdrawiam wszystkich, którzy kochają zwierzęta.

cckk