UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozwiązanie jest proste, roczna opłata za posiadanie pieska, płacona na konto UM. Wtedy będą środki na sprzątanie po pupilach.

Łomatko

Anuluj