Wybrany wątek opinii
Rozwiązanie jest proste, roczna opłata za posiadanie pieska, płacona na konto UM. Wtedy będą środki na sprzątanie po pupilach.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Łomatko - Oczywiście, że tak i do sprzątania odpowiednie służby z nowoczesnym sprzętem. Urodziłem się w Elblągu dawno i tutaj mieszkam, pamiętam jak sprzątano ręcznie (miotła typu drapak i wózek na dwóch sporych kołach)i sprzątano nie tylko po psach ale i koniach. Było czysto i nikt nie narzekał że sobie lakierki pobrudził. Pozdrawiam wszystkich, którzy kochają zwierzęta.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1