28
06.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jesteś tepy jak stary przecinak kropkę to se postaw na czole ortografo
(2021.12.06)
No muszą uzbierać na podwyżke dla tej miernoty. Ręce opadają na tych cienkich urzędasów. Osobiście zdziwię się jak któryś z wybieranych wróci po wyborach do urzędu. A jak wróci. .. .To znaczy, że Elblążanie lubią być dymani.
Czaskowski (2021.12.06)

info

9  
  2
Dzwne to pchac sie na waską Fromborska, likwidowac dzialki, a na przygotowanym miejscu na Modrzewinie pusto. Jak nie wiadomo o co chodzi to. ..
Realista1 (2021.12.06)

info

13  
  2
Boi się złodziejska klika i od świtu już ujada a jad swój chciwy wszetecznie sączy w proletariackie uszy - ale niedoczekanie ich, wyzyskiwaczy i planistycznych bumelantów, BĘDĄ ROZLICZENIA!!1 #SocRev 🚩 #TaxTheRich! [#jelity] #UchoOdŚledzia;
lubie.kefir (2021.12.06)

info

4  
  4
pis w 6 lat zadłużył Polskę o 600 mld. Obsadził swoje rodziny w zarządach spółek państwowych. I tak doją ten kraj w porozumieniu z klerem któremu zresztą pomagają ukrywać zbrodnie na dzieciach. Przejęli sądy i są nietykalni
Do czasu (2021.12.06)

info

17  
  4
Wszystko ci się pomieszało. W pisie jest więcej komuchów niż w lewicy - tzw piotrowicze. Polskę najbardziej opluwa i poniża pis. Żaden kraj nie chce z taką Polską współpracować. Polki się boją i wstydzą rodzić dzieci pod rządami tych fanatyków. Mafia pisowska zagarnęła sądy i prokuraturę i nie prowadzą postępowań wobec swoich. Nie zapominaj też że pod rządami tych. .. ów zmarlo najwięcej Polaków od wojny. Dlatego słusznie porównuję się ich do ss który też zmniejszał populację Polski
Taka sytuacja (2021.12.06)
O, widzę że szykuje się kolejna, prestiżowa outwestycja - patodeweloperka, banksterka, mniszki i filozofowie już zacierają ręce:)[Zostańmy rybakami ludzi!] #DiogenesToKomuch! #słupnicyRulez! #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński (2021.12.06)
@RobertKoliński - Jestem pewien że sam nie rozumiesz co piszesz
(2021.12.06)
Tak jesteś pewien, że cojones zbrakło, iż by się nawet pod tą opinią głupawą POdPiSać? Siuuur. .. ; [W związku z gigantycznymi i kompletnie nieuzasadnionymi POdwyżkami, zafundowanymi sobie w czwartek na nasz KOszt w Miasto Elbląg przez polityczne, neoliberalno-reżimowe szuje, przypomina się, co następuje: #bieda2021] #SocRev, #AtoPolskaWłaśnie. .. 🚩 #POdwyżki, #znieczulica, #patoprawica, #rak
RobertKoliński (2021.12.06)
Dlaczego Polska nie idzie drogą rozwiniętych państw zachodu i po prostu nie zalegalizuje wysoce dochodowej hodowli marihuany? W Kanadzie nawet uberem można zamówić a u nas chłopaki idą do paki za skręta
???????? (2021.12.06)

info

6  
  1