A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jesteś tepy jak stary przecinak kropkę to se postaw na czole ortografo
No muszą uzbierać na podwyżke dla tej miernoty. Ręce opadają na tych cienkich urzędasów. Osobiście zdziwię się jak któryś z wybieranych wróci po wyborach do urzędu. A jak wróci. .. .To znaczy, że Elblążanie lubią być dymani.
Dzwne to pchac sie na waską Fromborska, likwidowac dzialki, a na przygotowanym miejscu na Modrzewinie pusto. Jak nie wiadomo o co chodzi to. ..
pis w 6 lat zadłużył Polskę o 600 mld. Obsadził swoje rodziny w zarządach spółek państwowych. I tak doją ten kraj w porozumieniu z klerem któremu zresztą pomagają ukrywać zbrodnie na dzieciach. Przejęli sądy i są nietykalni
Wszystko ci się pomieszało. W pisie jest więcej komuchów niż w lewicy - tzw piotrowicze. Polskę najbardziej opluwa i poniża pis. Żaden kraj nie chce z taką Polską współpracować. Polki się boją i wstydzą rodzić dzieci pod rządami tych fanatyków. Mafia pisowska zagarnęła sądy i prokuraturę i nie prowadzą postępowań wobec swoich. Nie zapominaj też że pod rządami tych. .. ów zmarlo najwięcej Polaków od wojny. Dlatego słusznie porównuję się ich do ss który też zmniejszał populację Polski
@RobertKoliński - Jestem pewien że sam nie rozumiesz co piszesz
Dlaczego Polska nie idzie drogą rozwiniętych państw zachodu i po prostu nie zalegalizuje wysoce dochodowej hodowli marihuany? W Kanadzie nawet uberem można zamówić a u nas chłopaki idą do paki za skręta