UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego Polska nie idzie drogą rozwiniętych państw zachodu i po prostu nie zalegalizuje wysoce dochodowej hodowli marihuany? W Kanadzie nawet uberem można zamówić a u nas chłopaki idą do paki za skręta

????????