UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No muszą uzbierać na podwyżke dla tej miernoty. Ręce opadają na tych cienkich urzędasów. Osobiście zdziwię się jak któryś z wybieranych wróci po wyborach do urzędu. A jak wróci. .. .To znaczy, że Elblążanie lubią być dymani.
Czaskowski