28
06.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Żeby Polska była Polską - tak to prawda, zabrać Pisiorm i księdzom i komu dać ? aaaa no Pełowcom, PSLkowi i Lewactffuu wiadomo :D i będzie fajnie :D to się nazywa polaczkowa logika i mądrość etapu :D ja proponuję więźnia politycznego, świętego Sławeczka patrona tych co pieniążki u nich znaleźli i nie siedzą, na fachowca od parceli tych działek i budowania tych domów itd a może macie inne fajne demokratyczne propozycje ??
partia i super (2021.12.06)
A gdzie miejsce na pętlę tramwajową?
(2021.12.06)

info

4  
  0
@RobertKoliński - Jaki nasz koszt? Na Twój na pewno nie bo jeśli już to Ty żyjesz na nasz koszt
(2021.12.06)
Jeżeli decydenci na Ratuszu mieszkają w Elblągu, to doskonale wiedzą, że wiecej niż polowa lokali pod uslugi jest niewykorzystana, czyli stoi pusta pod wynajem lub na sprzedaż. Przygotowywanie kolejnych dzialek pod uslugi może więc swiadczyć o bezmyślności lub wrogiej olsztyńskiej robocie. Na Bielanach potrzebny jest tylko na pewno jeden przyzwoity sklep spozywczy.
(2021.12.06)

info

3  
  1
Dzwne to pchac sie na waską Fromborska, likwidowac dzialki, a na przygotowanym miejscu na Modrzewinie pusto. Jak nie wiadomo o co chodzi to. .. Popieram powyższe i zachęcam Władze do szybszej zabudowy mieszkaniowej na Górnej Modrzewinie i jeszcze szybszym polaczeniu jej z ulicą Fromborską.
(2021.12.06)

info

3  
  2
Na Bielanach bardzo potrzebne są sklepy spożywcze
(2021.12.06)

info

7  
  1
Skądś trzeba brać na podwyżki dla radnych i wróblewskiego
Upadły Harley (2021.12.06)

info

2  
  0
Dość rozbudowy Bielan! Zostawcie nasze osiedla i piękne miejsca spacerowe w spokoju!
(2021.12.07)

info

3  
  0