UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego Polska nie idzie drogą rozwiniętych państw zachodu i po prostu nie zalegalizuje wysoce dochodowej hodowli marihuany? W Kanadzie nawet uberem można zamówić a u nas chłopaki idą do paki za skręta
????????