UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego Polska nie idzie drogą rozwiniętych państw zachodu i po prostu nie zalegalizuje wysoce dochodowej hodowli marihuany? W Kanadzie nawet uberem można zamówić a u nas chłopaki idą do paki za skręta

????????

Anuluj