UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak jesteś pewien, że cojones zbrakło, iż by się nawet pod tą opinią głupawą POdPiSać? Siuuur. .. ; [W związku z gigantycznymi i kompletnie nieuzasadnionymi POdwyżkami, zafundowanymi sobie w czwartek na nasz KOszt w Miasto Elbląg przez polityczne, neoliberalno-reżimowe szuje, przypomina się, co następuje: #bieda2021] #SocRev, #AtoPolskaWłaśnie. .. 🚩 #POdwyżki, #znieczulica, #patoprawica, #rak

RobertKoliński