UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko ci się pomieszało. W pisie jest więcej komuchów niż w lewicy - tzw piotrowicze. Polskę najbardziej opluwa i poniża pis. Żaden kraj nie chce z taką Polską współpracować. Polki się boją i wstydzą rodzić dzieci pod rządami tych fanatyków. Mafia pisowska zagarnęła sądy i prokuraturę i nie prowadzą postępowań wobec swoich. Nie zapominaj też że pod rządami tych. .. ów zmarlo najwięcej Polaków od wojny. Dlatego słusznie porównuję się ich do ss który też zmniejszał populację Polski
Taka sytuacja