Wybrany wątek opinii

Proponuję zdelegalizować dwie rządzące Polską sekty i odebrać majątki wszystkim ksiedzom i pisiorom gdyż ich ma pochodzą one z przestępstw
Żeby Polska była Polską (2021.12.06)
@Żeby Polska była Polską - walnij się w dekiel ale z dobrego rozpędu w mur.
stara (2021.12.06)
@Żeby Polska była Polską - Ortografia się kłania panie Polak.
(2021.12.06)
jesteś tepy jak stary przecinak kropkę to se postaw na czole ortografo
(2021.12.06)
@Żeby Polska była Polską - tak to prawda, zabrać Pisiorm i księdzom i komu dać ? aaaa no Pełowcom, PSLkowi i Lewactffuu wiadomo :D i będzie fajnie :D to się nazywa polaczkowa logika i mądrość etapu :D ja proponuję więźnia politycznego, świętego Sławeczka patrona tych co pieniążki u nich znaleźli i nie siedzą, na fachowca od parceli tych działek i budowania tych domów itd a może macie inne fajne demokratyczne propozycje ??
partia i super (2021.12.06)
Powrót do komentarzy