UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jesteś pewien, że cojones zbrakło, iż by się nawet pod tą opinią głupawą POdPiSać? Siuuur. .. ; [W związku z gigantycznymi i kompletnie nieuzasadnionymi POdwyżkami, zafundowanymi sobie w czwartek na nasz KOszt w Miasto Elbląg przez polityczne, neoliberalno-reżimowe szuje, przypomina się, co następuje: #bieda2021] #SocRev, #AtoPolskaWłaśnie. .. 🚩 #POdwyżki, #znieczulica, #patoprawica, #rak

RobertKoliński

Anuluj