UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jesteś pewien, że cojones zbrakło, iż by się nawet pod tą opinią głupawą POdPiSać? Siuuur. .. ; [W związku z gigantycznymi i kompletnie nieuzasadnionymi POdwyżkami, zafundowanymi sobie w czwartek na nasz KOszt w Miasto Elbląg przez polityczne, neoliberalno-reżimowe szuje, przypomina się, co następuje: #bieda2021] #SocRev, #AtoPolskaWłaśnie. .. 🚩 #POdwyżki, #znieczulica, #patoprawica, #rak
RobertKoliński