UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No muszą uzbierać na podwyżke dla tej miernoty. Ręce opadają na tych cienkich urzędasów. Osobiście zdziwię się jak któryś z wybieranych wróci po wyborach do urzędu. A jak wróci. .. .To znaczy, że Elblążanie lubią być dymani.

Czaskowski