A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za Tuska nigdy nie bylo paliwa za 6 zł a barylka dzis jest o polowe tansza niz wtedy!!!!!
@PiesekLeszek - Chciałbym raz w miesiącu. Wyborcy słusznej partii zawsze za 50 zł to im bez znaczenia.
No i za jego rządów ludzie po cukier do Niemiec jeździli bo polikwidowali nasze cukrownie.
No tobie widzę też bez znaczenia. Na stacji zostawisz "tylko"30zł więcej, w sklepie 30 i w miesnym 30.Tak 4x w miesiacu to się zbiera.
Za 50 zł maja 8 litrow a nie 10.Obajtek ma na czysto dwa litry benzyny od frajerów i kupuje sobie stoliki do kawy ze zlota i marmuru po 25 tysiecy jeden. Kocham was Polacy frajerzy. .. To ja Obajtek.
Dobre sygnały z Iranu powiadacie? Nasz wspaniały sojusznik, wzór demokracji, który dopiero w latach 60 zniósł segregację rasową we własnym kraju, nałożył sankcje gospodarcze na irańską ropę, bo Iran chciał mieć własną broń nuklearną. To oczywiste, że brak jednego z większych producentów ropy na rynku automatycznie podnosi jej cenę. Ale nie o broń i ropę tu chodzi, a o system monetarny. Iran jest jednym z niewielu krajów na świecie, który dług publiczny generuje u obywateli własnego kraju, a nie u międzynarodowych rodzin bankierskich bez ojczyzny. A to bardzo uwiera owe rodziny, bo jeszcze nie mają całego świata w swoich rękach. Jak Irańczycy zmiękną, to Polacy będą mniej płacić na stacjach. Ach, ta globalna ekonomia. ..
glapiński dodrukuje jeszcze 2 miliony dwudziestozłotówek z kaczyńskim i będzie po 7.
Przypomnijmy że jeszcze ponad roku temu i jeszcze wczesniej paliwo było poniżej 4 złotych a dokładnie 3.63 za benzynę i tańsze niż w 2015 roku heh
Z niepokojem myślę o tym co dalej, bo na szalejaca inflację nakłada się razaca niekompetencja rządzących, dokąd to nas zaprowadzi?