A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Bareja - Glapcio to bardzo zasłużony misio-PiSio z JarosławemPolskęZbawem jeszcze w Porozumieniu Centrum. .. Adrian wysługiwał się wtedy TUSKOWI i teraz musi jakoś zmazać tę brudną plamę na swoim życiorysie narciarza i patrioty. ..
wina tuska ! ! !
Ba. .. wyborcy i stronnicy PARTII się z tego cieszą, bo tankują krócej. .. a przecież wszyscy wiemy, że CZAS TO PIENIĄDZ ! zAment.
Towarzyszu skorupa pisowski podnozku i co wy na to?😠😠😠
@PiesekLeszek - Wszystkim pasuje
wciskaj tę ciemnotę, ale swoim zindoktrynowanym bliskim
10 lat do tylu, Rudy chcial paliwo po 8 zl, bez pandemii, tylko tak sobie, dla kaprysu. Wniosek- Rudy jakis jasnowidz cy co? jak mawial klasyk z Podhala. Garbusiarz cyklista
Nowy Polski Ład zapewni więcej piniendzy w kiszeniach Polaków i dwa razy większe ceny paliw i energii. Głosujcie dalej na szaleńców psowskich