Wybrany wątek opinii

Zupełnie nie rozumiem tej histerii - na drogach zrobiło się luźniej, praktycznie nie ma korków, z pracy do gabinetu prezesa jadę 5 minut, a tu jeszcze marudzą. Brawo rząd!
lubie.kefir (2021.11.05)
@lubie.kefir - Idź ty wariacie haha
Lolo666 (2021.11.05)
@lubie.kefir - @lubie. kefir- jak jesteś kierowcą prezesa to i tak za paliwo nie płacisz
(2021.11.06)
Powrót do komentarzy