UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tobie widzę też bez znaczenia. Na stacji zostawisz "tylko"30zł więcej, w sklepie 30 i w miesnym 30.Tak 4x w miesiacu to się zbiera.
PiesekLeszek
No tobie widzę też bez znaczenia. Na stacji zostawisz "tylko"30zł więcej, w sklepie 30 i w miesnym 30.Tak 4x w miesiacu to się zbiera.
PiesekLeszek