UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tobie widzę też bez znaczenia. Na stacji zostawisz "tylko"30zł więcej, w sklepie 30 i w miesnym 30.Tak 4x w miesiacu to się zbiera.

PiesekLeszek

Anuluj