UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przypomnijmy że jeszcze ponad roku temu i jeszcze wczesniej paliwo było poniżej 4 złotych a dokładnie 3.63 za benzynę i tańsze niż w 2015 roku heh

Gość45

Anuluj