UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zupełnie nie rozumiem tej histerii - na drogach zrobiło się luźniej, praktycznie nie ma korków, z pracy do gabinetu prezesa jadę 5 minut, a tu jeszcze marudzą. Brawo rząd!
lubie.kefir
Zupełnie nie rozumiem tej histerii - na drogach zrobiło się luźniej, praktycznie nie ma korków, z pracy do gabinetu prezesa jadę 5 minut, a tu jeszcze marudzą. Brawo rząd!
lubie.kefir