UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zupełnie nie rozumiem tej histerii - na drogach zrobiło się luźniej, praktycznie nie ma korków, z pracy do gabinetu prezesa jadę 5 minut, a tu jeszcze marudzą. Brawo rząd!

lubie.kefir

Anuluj