Wybrany wątek opinii

Za Tuska też takie były. .. ..
(2021.11.05)
Za Tuska nigdy nie bylo paliwa za 6 zł a barylka dzis jest o polowe tansza niz wtedy!!!!!
(2021.11.05)
Tusk: "Teraz to paliwo może być i po 7 zł"
(2021.11.05)
No i podnóżek, doradca Tuska Morawiecki z Obajtkiem zrobi paliwo po 7 zł.
(2021.11.05)
Za PiSu dług publiczny wzrósł z 46 do 297 mld złotych tylko jest tyle funduszy poza budżetem żeby tego nie ujawniać i wyprowadzać pieniądze poza kontrolą. Jeszcze nasze wnuka będą płacić za tych katolickich i praworządnych złodziei. A wy twierdzicie że Platforma kradła. Hahaha
(2021.11.06)
Tak mówił, ale nigdy nie było za 7 jak Tusk rządził, jak objął rządy w 2007 to nawet przez pewien czas paliwo było poniżej 4 zł za 1 l. Teraz ropa jest na rynkach o połowę tańsza jak za Tuska, a na stacjach paliw droższa, poza tym to Kaczyński przed objęciem władzy latał z kanistrem po Sejmie i wołał, żeby obniżyć akcyzę, mówił, że trzeba mieć odwagę, a jak objął władzę, to nie dość, że nie obniżył akcyzy, to jeszcze na paliwo nałożył nowy podatek- opłatę paliwową.
(2021.11.06)
Powrót do komentarzy