Wybrany wątek opinii

Przypomnijmy że jeszcze ponad roku temu i jeszcze wczesniej paliwo było poniżej 4 złotych a dokładnie 3.63 za benzynę i tańsze niż w 2015 roku heh
Gość45 (2021.11.05)
@Gość45 - Bo bo nas zamknęli w domu i nawet do lasu nie mogliśmy iść, ludzie na zdalnym, szkoły zamknięte to po co tankować auta? Sama zatankowałam auto do pełna o starczyło na 2 miechy - nie ma co porównywać tych miesięcy. Stacje benzynowe w mieście świeciły puchami. .. .
elbląg88 (2021.11.08)
Powrót do komentarzy