Wybrany wątek opinii

30 zł więcej na całym zbiorniku, tragedii jeszcze nie ma.
(2021.11.05)
O właśnie o tym pisałem. Jak tankujesz cały zbiornik raz na miesiąc to nie. A jak firmy zostawiają po 3 000zł tygodniowo na stacji. .. to sobie policzysz. O ile dasz radę.
PiesekLeszek (2021.11.05)
@PiesekLeszek - Chciałbym raz w miesiącu. Wyborcy słusznej partii zawsze za 50 zł to im bez znaczenia.
(2021.11.05)
No tobie widzę też bez znaczenia. Na stacji zostawisz "tylko"30zł więcej, w sklepie 30 i w miesnym 30.Tak 4x w miesiacu to się zbiera.
PiesekLeszek (2021.11.05)
Ba. .. wyborcy i stronnicy PARTII się z tego cieszą, bo tankują krócej. .. a przecież wszyscy wiemy, że CZAS TO PIENIĄDZ ! zAment.
GłębokaMyśl (2021.11.05)
Żadnej tragedii, odkąd paliwo takie drogie zacząłem w końcu chodzić piechotą, dopiero teraz widzę jak mi to na zdrowie wyjdzie.
Zadowolony... (2021.11.06)
Ja dziś wyliczyłem 23 zł więc tak jak mówisz nie wiem o co tyle szumu
(2021.11.06)
Żywność podrożeje, bo na uprawę 1 ha pszenicy potrzeba 80-90 l ON, Jak ktoś ma 30 ha pszenicy to przy wzroście cen o ponad 1,5 zł od zeszłej zimy to za samo paliwo musi wydać ok 4000 zł więcej.
(2021.11.06)
W całej Europie mamy najtańsze paliwo, to też wina pisu?
(2021.11.06)
O to, że koszty transportu wzrosną (czyli wszystkich innych produktów)
(2021.11.06)
@Zadowolony... - To prawda. A gdy jeszcze bardziej podrożeje jedzenie, to przejdę na dietę (ryż i woda). Ubrań też nie potrzebuję za wiele. Ktoś tam chrzanił, że prąd drogi - kiedyś nie było prądu i jakoś ludzie żyli (komu to przeszkadzało?!)Drogie mieszkania? Zawsze mogę wynająć pokój. NIczego nie potrzebuję, tylko mojego Jarusia.
PISlove (2021.11.06)
23 zł na paliwie, na spożywce, na enefgi, na materiałach budowlanych i tak mógłbym bez końca więc nie broń tego pisiorku bo tego się nie da obronić.
(2021.11.07)
Ale powcu jeszcze parę lat temu ceny były takie same ba, ty widzisz tylko siebie i auto somsiada, nie bierzesz pod uwagę sytuacji na świecie, cen paliw chociażby w inny państwach w eu, także zamiast oglądać pornole odpal se stronkę i porównaj; )
(2021.11.07)
Właśnie ostatnio oglądałem dobrego pornola z twoją matką w roli głównej, fajnie bierze do dzioba i w kakao.
(2021.11.07)
"W całej Europie mamy najtańsze paliwo, to też wina pisu?"- ekonomia nie jest najmocniejszą stroną prawda? Niemiec 2000 zarobku, za paliwo płaci 1.40-, Polak 2000 zarobku, za paliwo płaci 6.0- Nadal uważasz, że mamy najtańsze?
Mjr.Tom (2021.11.07)
Jakiś delikatny problem z liczeniem lub BARDZO mały zbiornik. Jeszcze niedawno tankowaliśmy paliwa za ok 4.50 zł/litr. porównując te podwyżki do tamtego okresy masz 15 zł/10 litrach. przeciętny zbiornik paliwa ma pojemność ok 40-50 litrów, przyjmijmy średnia 45 litrów. przy takim założeniu daje ci to dodatkowy koszt w wysokości ok 67.5 zł/na zbiorniku.
Jegomość (2021.11.08)
Powrót do komentarzy