Wybrany wątek opinii
30 zł więcej na całym zbiorniku, tragedii jeszcze nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
21
114
O właśnie o tym pisałem. Jak tankujesz cały zbiornik raz na miesiąc to nie. A jak firmy zostawiają po 3 000zł tygodniowo na stacji. .. to sobie policzysz. O ile dasz radę.
Do moderacji
Odpowiedz
45
11
@PiesekLeszek - Chciałbym raz w miesiącu. Wyborcy słusznej partii zawsze za 50 zł to im bez znaczenia.
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
No tobie widzę też bez znaczenia. Na stacji zostawisz "tylko"30zł więcej, w sklepie 30 i w miesnym 30.Tak 4x w miesiacu to się zbiera.
Do moderacji
Odpowiedz
20
7
Ba. .. wyborcy i stronnicy PARTII się z tego cieszą, bo tankują krócej. .. a przecież wszyscy wiemy, że CZAS TO PIENIĄDZ ! zAment.
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
Żadnej tragedii, odkąd paliwo takie drogie zacząłem w końcu chodzić piechotą, dopiero teraz widzę jak mi to na zdrowie wyjdzie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Ja dziś wyliczyłem 23 zł więc tak jak mówisz nie wiem o co tyle szumu
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
Żywność podrożeje, bo na uprawę 1 ha pszenicy potrzeba 80-90 l ON, Jak ktoś ma 30 ha pszenicy to przy wzroście cen o ponad 1,5 zł od zeszłej zimy to za samo paliwo musi wydać ok 4000 zł więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
W całej Europie mamy najtańsze paliwo, to też wina pisu?
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
O to, że koszty transportu wzrosną (czyli wszystkich innych produktów)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Zadowolony... - To prawda. A gdy jeszcze bardziej podrożeje jedzenie, to przejdę na dietę (ryż i woda). Ubrań też nie potrzebuję za wiele. Ktoś tam chrzanił, że prąd drogi - kiedyś nie było prądu i jakoś ludzie żyli (komu to przeszkadzało?!)Drogie mieszkania? Zawsze mogę wynająć pokój. NIczego nie potrzebuję, tylko mojego Jarusia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
23 zł na paliwie, na spożywce, na enefgi, na materiałach budowlanych i tak mógłbym bez końca więc nie broń tego pisiorku bo tego się nie da obronić.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Ale powcu jeszcze parę lat temu ceny były takie same ba, ty widzisz tylko siebie i auto somsiada, nie bierzesz pod uwagę sytuacji na świecie, cen paliw chociażby w inny państwach w eu, także zamiast oglądać pornole odpal se stronkę i porównaj; )
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Właśnie ostatnio oglądałem dobrego pornola z twoją matką w roli głównej, fajnie bierze do dzioba i w kakao.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
"W całej Europie mamy najtańsze paliwo, to też wina pisu?"- ekonomia nie jest najmocniejszą stroną prawda? Niemiec 2000 zarobku, za paliwo płaci 1.40-, Polak 2000 zarobku, za paliwo płaci 6.0- Nadal uważasz, że mamy najtańsze?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Jakiś delikatny problem z liczeniem lub BARDZO mały zbiornik.
Jeszcze niedawno tankowaliśmy paliwa za ok 4.50 zł/litr. porównując te podwyżki do tamtego okresy masz 15 zł/10 litrach. przeciętny zbiornik paliwa ma pojemność ok 40-50 litrów, przyjmijmy średnia 45 litrów. przy takim założeniu daje ci to dodatkowy koszt w wysokości ok 67.5 zł/na zbiorniku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0