43
05.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najbardziej to przyciąga nieudolnych lewaków których utrzymuje wypłacając im zasiłki
(2021.11.05)

info

11  
  5
@aleksyabdiejev - nooo nie gadaj mogą nawet trójkę zarobić (pod warunkiem, że zasuwają 6 dni w tygodniu najlepiej po 10h)miłej pracy
(2021.11.05)
@misiek778 - Wabi inwestorów przekopem!!!!
(2021.11.05)
niczym
(2021.11.05)

info

6  
  0
Tak, polskie myślenie, wyciąć las zdegradować naturalne srodowisko by na powstalym klepisku postawic baterie słoneczne. Pozbawic nas czystego powietrza by zarobic na drewnie i dzierżawie. Wysoka to cena. Wzdluz obwodnicy jest tyle wolnego miejsca na takie inwestycje. Poza tym to miasto to zapadła dziura.
Art :) (2021.11.05)
Krótko mówiąc, Elbląg przyciąga potencjalnych inwestorów: a)tanią, niskowykwalifikowaną siłą roboczą (najniższa krajowa), b)za bezcen wyprzedawanymi gruntami miejskimi (które się kończą, i chwała Bogini!)orac c)wyjątkowo przychylnymi patodeweloperom władzami ratusza (niemal 50% udział inwestycji deweloperskich w liczbach na papierze, choć faktycznie, to praktycznie tylko tym zajmuje się ratusz; bo chyba otwierania pojemników na kapsle nie liczymy?). Moi drodzy, w ten sposób to przyciągają kapitał kraje Trzeciego Świata i różne bantustany a'la Polska AD 1990.No mję się wydawało zaprawdę, że coś tu przez te 30 lat światłych rządów liberałów i styropianu to się jednak zmieniło. .. #JesteśmyMiastemTrzeciegoŚwiata [#TakByło 🚩]
RobertKoliński (2021.11.05)
Balamutne te prognozy. Myślę, że miasto przespalo swój czas. A co do tego, że staje się sypialnia Trójmiasta to trudno uwierzyć, zwłaszcza przy obecnych cenach paliwa. Chyba, że ktoś liczy na ciągłą pracę zdalną.
(2021.11.05)

info

9  
  0
No. I Samolociku posłuchać. Super miejsce do życia.
(2021.11.05)
no i nie zapominaj o pracujących niedzielach - na "specjalne życzenie pracodawcy"- które to, życzenie ma miejsce 4 razy w miesiącu
(2021.11.05)
A moim zdaniem Elbląg to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, leżące w jednym z najpiękniejszych regionów Polski i pomijając piętrzącą się tutaj już od lat przeciętność to miasto posiada bardzo poważne aktywa i cechy unikalne na skalę światową. W praktyce jestem zdania że Elbląg można bardzo łatwo i bardzo szybko wypromować jako miasto turystyczne i przestrzeń uzdrowiskową, ale komu jeszcze na tym zależy?
Zapewne Tak (2021.11.05)