A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najbardziej to przyciąga nieudolnych lewaków których utrzymuje wypłacając im zasiłki
@aleksyabdiejev - nooo nie gadaj mogą nawet trójkę zarobić (pod warunkiem, że zasuwają 6 dni w tygodniu najlepiej po 10h)miłej pracy
@misiek778 - Wabi inwestorów przekopem!!!!
niczym
Tak, polskie myślenie, wyciąć las zdegradować naturalne srodowisko by na powstalym klepisku postawic baterie słoneczne. Pozbawic nas czystego powietrza by zarobic na drewnie i dzierżawie. Wysoka to cena. Wzdluz obwodnicy jest tyle wolnego miejsca na takie inwestycje. Poza tym to miasto to zapadła dziura.
Balamutne te prognozy. Myślę, że miasto przespalo swój czas. A co do tego, że staje się sypialnia Trójmiasta to trudno uwierzyć, zwłaszcza przy obecnych cenach paliwa. Chyba, że ktoś liczy na ciągłą pracę zdalną.
No. I Samolociku posłuchać. Super miejsce do życia.
no i nie zapominaj o pracujących niedzielach - na "specjalne życzenie pracodawcy"- które to, życzenie ma miejsce 4 razy w miesiącu
A moim zdaniem Elbląg to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, leżące w jednym z najpiękniejszych regionów Polski i pomijając piętrzącą się tutaj już od lat przeciętność to miasto posiada bardzo poważne aktywa i cechy unikalne na skalę światową. W praktyce jestem zdania że Elbląg można bardzo łatwo i bardzo szybko wypromować jako miasto turystyczne i przestrzeń uzdrowiskową, ale komu jeszcze na tym zależy?