UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A moim zdaniem Elbląg to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, leżące w jednym z najpiękniejszych regionów Polski i pomijając piętrzącą się tutaj już od lat przeciętność to miasto posiada bardzo poważne aktywa i cechy unikalne na skalę światową. W praktyce jestem zdania że Elbląg można bardzo łatwo i bardzo szybko wypromować jako miasto turystyczne i przestrzeń uzdrowiskową, ale komu jeszcze na tym zależy?
Zapewne Tak