Wybrany wątek opinii

Krótko mówiąc, Elbląg przyciąga potencjalnych inwestorów: a)tanią, niskowykwalifikowaną siłą roboczą (najniższa krajowa), b)za bezcen wyprzedawanymi gruntami miejskimi (które się kończą, i chwała Bogini!)orac c)wyjątkowo przychylnymi patodeweloperom władzami ratusza (niemal 50% udział inwestycji deweloperskich w liczbach na papierze, choć faktycznie, to praktycznie tylko tym zajmuje się ratusz; bo chyba otwierania pojemników na kapsle nie liczymy?). Moi drodzy, w ten sposób to przyciągają kapitał kraje Trzeciego Świata i różne bantustany a'la Polska AD 1990.No mję się wydawało zaprawdę, że coś tu przez te 30 lat światłych rządów liberałów i styropianu to się jednak zmieniło. .. #JesteśmyMiastemTrzeciegoŚwiata [#TakByło 🚩]
RobertKoliński (2021.11.05)
@RobertKoliński - Witaj w województwie szuwarowo-bagiennym i 120-tys. mieście z prezydentem o mentalnosci sołtysa. Dodaj te dwie zmienne i masz Elbląg toczący się po równi pochylej.
Do_pomorskiego (2021.11.05)
@RobertKoliński - Pisząc "niskowykwaliwikowaną siłą roboczą "oczywiście masz na myśli siebie durniu lewacki bez stałego etatu?
(2021.11.05)
Tow. Koliński napisał wyraźnie i poprawnie, cyt. "niskowykwalifikowaną", w przeciwieństwie do ciebie, anonimowy analfabeto. No i najwyraźniej znów miał on rację, bo tylko sam sobie wystawiłeś świadectwo, żałosny patafianie bez szkoły.
Maria Konopnicka (2021.11.05)
@Do_pomorskiego - Nie obrażaj ludzi, którzy są zaangażowani w swoją miejscowość i pomagają sąsiadom.
(2021.11.08)
Powrót do komentarzy