UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, polskie myślenie, wyciąć las zdegradować naturalne srodowisko by na powstalym klepisku postawic baterie słoneczne. Pozbawic nas czystego powietrza by zarobic na drewnie i dzierżawie. Wysoka to cena. Wzdluz obwodnicy jest tyle wolnego miejsca na takie inwestycje. Poza tym to miasto to zapadła dziura.
Art :)