Wybrany wątek opinii

Jak to czym ? Tańszymi mieszkaniami! Chyba to widać! Elblag stał się hotelowcem Trojmiasta i okolic! Fajnie tu odpocząć po tętniącym trojmiejskim życiem i mieć tańsze mieszkanko! Idealne miejsce by się wyspać!
(2021.11.05)
No. I Samolociku posłuchać. Super miejsce do życia.
(2021.11.05)
Powrót do komentarzy