Wybrany wątek opinii

A moim zdaniem Elbląg to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, leżące w jednym z najpiękniejszych regionów Polski i pomijając piętrzącą się tutaj już od lat przeciętność to miasto posiada bardzo poważne aktywa i cechy unikalne na skalę światową. W praktyce jestem zdania że Elbląg można bardzo łatwo i bardzo szybko wypromować jako miasto turystyczne i przestrzeń uzdrowiskową, ale komu jeszcze na tym zależy?
Zapewne Tak (2021.11.05)
@Zapewne Tak - Pełna zgoda, Elbląg marnuje swój potencjał.
(2021.11.05)
Powrót do komentarzy