A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zapewne Tak - Pełna zgoda, Elbląg marnuje swój potencjał.
emblong to takie polskie macau wabi inwestorów :D milionowe inwestycje, pomoce dla inwestorów, terkawki, działki, mieszkania, byznesy, magazyny, a nasz największy sukces ? to taki że w ratuszku pracujom urzędnicy i są radni i są fajni i ładni i łał, dziękujemy wam :D my plebs, bez was nie było by tak super, a WiK będzie podłączał w każdym domu kran i licznik z dżonym wolkerem a epec małe reaktorki wodorowe a mój somsiad też złodziej a twój ? :D:D:D
@RobertKoliński - Witaj w województwie szuwarowo-bagiennym i 120-tys. mieście z prezydentem o mentalnosci sołtysa. Dodaj te dwie zmienne i masz Elbląg toczący się po równi pochylej.
Niczym nie wabi. Tutaj głównie inwestują lokalni złodzieje powiazani z urzędem miasta oraz patodeweloperka. Obcego konkretnego inwestora nie wpuszczą np. jakieś zakłady pracy, potężne firmy itd. , bo ludzie odeszliby od tych pseudobiznesmenów płacących najniższa krajowa a resztę pod stołem i nie miał by kto na tą bandę robić. Miasto ma potencjał ale układziki emblonskie na to nie pozwolą i dalej będzie marazm i beznadzieja. Układzik ma się dobrze.
Inwestorów wabi łapówkarstwo ratusza.
@RobertKoliński - Pisząc "niskowykwaliwikowaną siłą roboczą "oczywiście masz na myśli siebie durniu lewacki bez stałego etatu?
Tow. Koliński napisał wyraźnie i poprawnie, cyt. "niskowykwalifikowaną", w przeciwieństwie do ciebie, anonimowy analfabeto. No i najwyraźniej znów miał on rację, bo tylko sam sobie wystawiłeś świadectwo, żałosny patafianie bez szkoły.
YYYYY Niczym. Kdyby nie dożywotni kredyt juz dawno by mnie tu nie było
czyli dla tych komuchów z KWW Wróblewskiego ważniejsze jest lotnisko dla garstki spadochroniarzy spoza Elbląga w asyście warkoczacego złomu niż setki potencjalnych miejsc pracy? grubo.
Pewnie nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale po przeczytaniu artykułu widzę, że aktualna wladza na Ratuszu nie ma dla elblążan zainteresowanych rozwojem swojego miasta dobrych informacji.
Nie ma inwestorów, nie ma roboty, są tylko drogie mieszkania do kupienia i drogie działki budowlane, a Miasto nie ma pieniędzy na uzbrojenie wolnych terenów na sprzedaż. Także mlodzi i inni w wieku nieemerytalnym wyjeżdzajcie póki czas i PiS nie zabrania.