UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Krótko mówiąc, Elbląg przyciąga potencjalnych inwestorów: a)tanią, niskowykwalifikowaną siłą roboczą (najniższa krajowa), b)za bezcen wyprzedawanymi gruntami miejskimi (które się kończą, i chwała Bogini!)orac c)wyjątkowo przychylnymi patodeweloperom władzami ratusza (niemal 50% udział inwestycji deweloperskich w liczbach na papierze, choć faktycznie, to praktycznie tylko tym zajmuje się ratusz; bo chyba otwierania pojemników na kapsle nie liczymy?). Moi drodzy, w ten sposób to przyciągają kapitał kraje Trzeciego Świata i różne bantustany a'la Polska AD 1990.No mję się wydawało zaprawdę, że coś tu przez te 30 lat światłych rządów liberałów i styropianu to się jednak zmieniło. .. #JesteśmyMiastemTrzeciegoŚwiata [#TakByło 🚩]
RobertKoliński