Wybrany wątek opinii

Tak, polskie myślenie, wyciąć las zdegradować naturalne srodowisko by na powstalym klepisku postawic baterie słoneczne. Pozbawic nas czystego powietrza by zarobic na drewnie i dzierżawie. Wysoka to cena. Wzdluz obwodnicy jest tyle wolnego miejsca na takie inwestycje. Poza tym to miasto to zapadła dziura.
Art :) (2021.11.05)
@Art :) - Tam nie ma żadnego lasu, tylko krzaczory i trawa po pas.
(2021.11.08)
Mieszkam blisko i codziennie spaceruje okolnikiem albo na gronowo. .krzaki tez sa ale przede wszystkim las. Jedz na okres lnik od strony grunwaldzkiej stan posrodku i zerknij w prawo za polami sciana lasu. Tam zanim zaczęli budować domki to i sarny mozna było zobaczyć
Art:) (2021.11.08)
Powrót do komentarzy