Wybrany wątek opinii

zaznaczam A)POŁOŻENIEM -to bezsprzeczna zaleta Elbląga, że jadąc do Gdańska można go ominąć z daleka. ..
misiek778 (2021.11.05)
@misiek778 - Wabi inwestorów przekopem!!!!
(2021.11.05)
@misiek778 - Jadąc do Gdańska przejeżdżasz przez Elbląg sieroto
(2021.11.05)
Powrót do komentarzy