Wybrany wątek opinii
zaznaczam A)POŁOŻENIEM -to bezsprzeczna zaleta Elbląga, że jadąc do Gdańska można go ominąć z daleka. ..
Do moderacji
Odpowiedz
27
3
@misiek778 - Wabi inwestorów przekopem!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@misiek778 - Jadąc do Gdańska przejeżdżasz przez Elbląg sieroto
Do moderacji
Odpowiedz
2
1