UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no i nie zapominaj o pracujących niedzielach - na "specjalne życzenie pracodawcy"- które to, życzenie ma miejsce 4 razy w miesiącu
no i nie zapominaj o pracujących niedzielach - na "specjalne życzenie pracodawcy"- które to, życzenie ma miejsce 4 razy w miesiącu