57
27.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na ulicy Chrobrego 8 i 10 są 2 piękne ~ zabytkowe budynki. Jeden piękny drugi mocno zniszczony. Nic się z nimi nie robi i dalej niszczeja i ogromny park z pięknym drzewostanem. Dlaczego w Elblągu nie odnawia się zabytków ? Tylko wilczur z babcią pilnują 1SZEJ Willy tzw. Przedwojenny dom letni do wypoczynku. W drugim chyba ktoś prowadzi biznes ale o zabudowę nie dba. SZKODA SŁÓW NA TAKI STAN ZABYTKÓW. BRAK W ELBLAGU dobrego gospodarza miasta.
(2021.10.27)
Tylko co ma gospodarz miasta do prywatnej własności?
(2021.10.27)
Dobra dobra kupę, TYLKO podajcie cenę I wystawcie do przetargu, a nie po cichutku, że niby nie było nikogo I zrobią drugi przetarg I za grosze opędzlują swoim. Jestem ZAINTERESOWANY. Proszę oficjalnie podać temin przetargu.
Usg (2021.10.27)

info

5  
  0
Ja ją wezmę jako zwykły obywatel, ale cenę wystawcie za metr2 taki jak wystawiacie w swoich orzeczeniach majątkowych.
(2021.10.27)

info

5  
  0
można wspierać starych ludzi nawet w gruzach i ruinach, gdzieś daleko. .. .
nikt (2021.10.27)
jakiś wopek kręci się kolo niej
(2021.10.27)

info

1  
  0
Stary, wyjdź sobie. Albo lepiej wyjedź, ale na wschód, a nie do normalnych krajów.
yurko (2021.10.28)
@hej! - Willa nazywała się że skandynawska, mianowicie kolma.
(2021.10.28)
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - sam sobie panie przeczysz i bredzisz pierdolety typowy polski romantyzm, skoro biznesmeny mają szmal na taki dom to dobrze, no nikogo innego nie stać bo takiego szmalu nie ma chyba logiczne?jaka kawiarnia czy gastronomia? i co kupisz tam kawe?czy obiad?no kupisz raz może dwa, sa lokale na miescie i to całkiem sporo, po za tym właściciel bedzie wiedział co tam zrobić, tu akurat dobrze że miasto sprzedaje budynki bo miasto nie jest deweloperem i nie powinno byc właścicielem nieruchomości, bo te budynki skończą tak ja skończył pałacyk na górce na pułaskiego, miasto nie potrafi zarządzać budynkami i tyle bo to PRL 2.0,lepiej zrobią to prywatni właściciele, a miasto utrzymuje się z podatków i firm miejskich typu epec, a nie z wynajmu nieruchomości, niestety EG nie zabardzo bo tak panowie żądzą ze jest ponad 300 mln zł długu i nikt za nic nie odpowiada
00007 (2021.10.28)
@Architekt Wiejski . - Jak to co dalej? Będziemy żyli jak w Raju:bedziemy nadzy, bosi i kradli jabłka. ..
Renek (2021.10.28)