Wybrany wątek opinii

@ janek jak to co dalej -możemy żyć jak amisze. .. bez prądu telewizora internetu telefonu samochodu benzyny ropy i temu podobnych. To mogłoby być fajne życie.
Architekt Wiejski . (2021.10.27)
@Architekt Wiejski . - Gratuluję poczucia humoru mimo wszystko.
(2021.10.27)
@Architekt Wiejski . - Jak to co dalej? Będziemy żyli jak w Raju:bedziemy nadzy, bosi i kradli jabłka. ..
Renek (2021.10.28)
Powrót do komentarzy