Wybrany wątek opinii
@ janek jak to co dalej -możemy żyć jak amisze. .. bez prądu telewizora internetu telefonu samochodu benzyny ropy i temu podobnych. To mogłoby być fajne życie.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@Architekt Wiejski . - Gratuluję poczucia humoru mimo wszystko.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Architekt Wiejski . - Jak to co dalej? Będziemy żyli jak w Raju:bedziemy nadzy, bosi i kradli jabłka. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
1