A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - A tak własciwie, to o co Ci chodzi?Może o to, żeby ten ładny budynek skończył tak, jak ten na Piechoty?
@Pisior ale bez pomocnika. - Już pisiory ci mówią co masz robić, a ty posłuszny wykonujesz zadania.
znzna jest gra monopol?
otóż w tej grze jak ktoś żle gra to sprzedaje domy. podobnie u nas sprzedaje sprzedaje a potem plajtuje, to normalne na rynku.
@nikt - Czy można?
Wr obel -sp-rzedawca, nie pozwólmy by ten dziad sprzedawał nasze miejskie mienie, zabytki.
@erg. - Znany z czego?
bylejaka lokalizacja