57
27.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - A tak własciwie, to o co Ci chodzi?Może o to, żeby ten ładny budynek skończył tak, jak ten na Piechoty?
mm263 (2021.10.29)
@Pisior ale bez pomocnika. - Już pisiory ci mówią co masz robić, a ty posłuszny wykonujesz zadania.
DDr (2021.10.29)
znzna jest gra monopol? otóż w tej grze jak ktoś żle gra to sprzedaje domy. podobnie u nas sprzedaje sprzedaje a potem plajtuje, to normalne na rynku.
(2021.10.29)

info

2  
  0
@nikt - Czy można?
(2021.10.30)
Wr obel -sp-rzedawca, nie pozwólmy by ten dziad sprzedawał nasze miejskie mienie, zabytki.
STOP HANDLARZOWI NA HARLEYU (2021.10.30)

info

1  
  0
@erg. - Znany z czego?
(2021.10.31)
bylejaka lokalizacja
(2021.11.01)

info

0  
  0