UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobra dobra kupę, TYLKO podajcie cenę I wystawcie do przetargu, a nie po cichutku, że niby nie było nikogo I zrobią drugi przetarg I za grosze opędzlują swoim. Jestem ZAINTERESOWANY. Proszę oficjalnie podać temin przetargu.

Usg