57
27.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszystkie określenia bardzo trafne. Tylko nie w tym kierunku akurat. U pisowców to norma. Jeśli nasze członkostwo w Unii można porównać do małżeństwa to obawiam się że jak każda szanująca się kobieta w końcu wystawi frajerowi walizki za drzwi.
Strach w oczach (2021.10.27)
Nasz rząd zachowuje się jak "alimenciarz"który nie respektuje wyroku sądu i nie zamierza płacić zasadzonych alimentów. Mam nadzieję że tak samo skończy
System (2021.10.27)
@Architekt Wiejski . - Gratuluję poczucia humoru mimo wszystko.
(2021.10.27)
@Wróbel na harleyu - Miasto musi sporządzić operat szacunkowy i sprzedać w drodze przetargu. Jak nie wiesz nie zabieraj głosu albo. .. .upewnij się zamiast siać ferment.
atut (2021.10.27)
@erg. - Cesiek mieszkał 50 metrów niżej. ..
(2021.10.27)
@erg. - dyć prowde pisum - tyn łod byznesu mieszkoł niżyj - wila inakszy sie nazywała - Kola
hej! (2021.10.27)
Może ktoś sprawdzi czy jakaś rodzina nie ma własności
(2021.10.27)

info

0  
  0
A może przekazać budynek dla muzeum aby zrobić historię elbląskiej architektury, która ubożeje z roku na rok
(2021.10.27)

info

3  
  0
@8* - Cali wy. Znacjonalizowac. Niech wymra jak dinozaury w gulagach. Albo w tyl glowy. Zeskoczyliscie po tej stronie Bugu z sowieckich tankow i pod skrzydłami demokracji udaje wam sie przemycać takie treści? To przecież nawoływanie do nienawiści. Rewolucja? Kubeł zimnej wody na te rozgrzane główki.
(2021.10.27)
@Strach w oczach - Walizki za drzwi, no I dobra, dymaj się sama o godność trzeba walczyć, nikt mi nie będzie dyktował co mam robić, a trzeci w sypialni mi NIE pasuje- ciał bambino.
Pisior ale bez pomocnika. (2021.10.27)