A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszystkie określenia bardzo trafne. Tylko nie w tym kierunku akurat. U pisowców to norma. Jeśli nasze członkostwo w Unii można porównać do małżeństwa to obawiam się że jak każda szanująca się kobieta w końcu wystawi frajerowi walizki za drzwi.
Nasz rząd zachowuje się jak "alimenciarz"który nie respektuje wyroku sądu i nie zamierza płacić zasadzonych alimentów. Mam nadzieję że tak samo skończy
@Architekt Wiejski . - Gratuluję poczucia humoru mimo wszystko.
@Wróbel na harleyu - Miasto musi sporządzić operat szacunkowy i sprzedać w drodze przetargu. Jak nie wiesz nie zabieraj głosu albo. .. .upewnij się zamiast siać ferment.
@erg. - Cesiek mieszkał 50 metrów niżej. ..
@erg. - dyć prowde pisum - tyn łod byznesu mieszkoł niżyj - wila inakszy sie nazywała - Kola
Może ktoś sprawdzi czy jakaś rodzina nie ma własności
A może przekazać budynek dla muzeum aby zrobić historię elbląskiej architektury, która ubożeje z roku na rok
@8* - Cali wy. Znacjonalizowac. Niech wymra jak dinozaury w gulagach. Albo w tyl glowy. Zeskoczyliscie po tej stronie Bugu z sowieckich tankow i pod skrzydłami demokracji udaje wam sie przemycać takie treści? To przecież nawoływanie do nienawiści. Rewolucja? Kubeł zimnej wody na te rozgrzane główki.
@Strach w oczach - Walizki za drzwi, no I dobra, dymaj się sama o godność trzeba walczyć, nikt mi nie będzie dyktował co mam robić, a trzeci w sypialni mi NIE pasuje- ciał bambino.