UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra dobra kupę, TYLKO podajcie cenę I wystawcie do przetargu, a nie po cichutku, że niby nie było nikogo I zrobią drugi przetarg I za grosze opędzlują swoim. Jestem ZAINTERESOWANY. Proszę oficjalnie podać temin przetargu.

Usg

Anuluj