UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra dobra kupę, TYLKO podajcie cenę I wystawcie do przetargu, a nie po cichutku, że niby nie było nikogo I zrobią drugi przetarg I za grosze opędzlują swoim. Jestem ZAINTERESOWANY. Proszę oficjalnie podać temin przetargu.
Usg