Wybrany wątek opinii

wyjdźmy z tej rasistowskiej zafajdanej chciwej i głupiej unii
(2021.10.27)
Wyjdzmy i co dalej? Czekam na odpowiedź.
(2021.10.27)
Wyjdź ze swoimi pisiorami i zamknij drzwi w drugiej strony. Wszystkim to wyjdzie na dobre
Ja zostaję (2021.10.27)
Wszystkie określenia bardzo trafne. Tylko nie w tym kierunku akurat. U pisowców to norma. Jeśli nasze członkostwo w Unii można porównać do małżeństwa to obawiam się że jak każda szanująca się kobieta w końcu wystawi frajerowi walizki za drzwi.
Strach w oczach (2021.10.27)
Nasz rząd zachowuje się jak "alimenciarz"który nie respektuje wyroku sądu i nie zamierza płacić zasadzonych alimentów. Mam nadzieję że tak samo skończy
System (2021.10.27)
@Strach w oczach - Walizki za drzwi, no I dobra, dymaj się sama o godność trzeba walczyć, nikt mi nie będzie dyktował co mam robić, a trzeci w sypialni mi NIE pasuje- ciał bambino.
Pisior ale bez pomocnika. (2021.10.27)
Stary, wyjdź sobie. Albo lepiej wyjedź, ale na wschód, a nie do normalnych krajów.
yurko (2021.10.28)
@Pisior ale bez pomocnika. - Już pisiory ci mówią co masz robić, a ty posłuszny wykonujesz zadania.
DDr (2021.10.29)
Powrót do komentarzy