Wybrany wątek opinii
wyjdźmy z tej rasistowskiej zafajdanej chciwej i głupiej unii
Do moderacji
Odpowiedz
11
26
Wyjdzmy i co dalej? Czekam na odpowiedź.
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
Wyjdź ze swoimi pisiorami i zamknij drzwi w drugiej strony. Wszystkim to wyjdzie na dobre
Do moderacji
Odpowiedz
21
11
Wszystkie określenia bardzo trafne. Tylko nie w tym kierunku akurat. U pisowców to norma. Jeśli nasze członkostwo w Unii można porównać do małżeństwa to obawiam się że jak każda szanująca się kobieta w końcu wystawi frajerowi walizki za drzwi.
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
Nasz rząd zachowuje się jak "alimenciarz"który nie respektuje wyroku sądu i nie zamierza płacić zasadzonych alimentów. Mam nadzieję że tak samo skończy
Do moderacji
Odpowiedz
16
10
@Strach w oczach - Walizki za drzwi, no I dobra, dymaj się sama o godność trzeba walczyć, nikt mi nie będzie dyktował co mam robić, a trzeci w sypialni mi NIE pasuje- ciał bambino.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Stary, wyjdź sobie. Albo lepiej wyjedź, ale na wschód, a nie do normalnych krajów.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Pisior ale bez pomocnika. - Już pisiory ci mówią co masz robić, a ty posłuszny wykonujesz zadania.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2