UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Architekt Wiejski . - Jak to co dalej? Będziemy żyli jak w Raju:bedziemy nadzy, bosi i kradli jabłka. ..
Renek
@Architekt Wiejski . - Jak to co dalej? Będziemy żyli jak w Raju:bedziemy nadzy, bosi i kradli jabłka. ..
Renek