Wybrany wątek opinii

Przedwojenna "Villa Charlotte". Po upadku PRLu mieszkał tu pewien znany Elblążanin, który nieciekawie skończył.
erg. (2021.10.27)
@erg. - Chyba się mylisz. To było obok
(2021.10.27)
@erg. - Cesiek mieszkał 50 metrów niżej. ..
(2021.10.27)
@erg. - dyć prowde pisum - tyn łod byznesu mieszkoł niżyj - wila inakszy sie nazywała - Kola
hej! (2021.10.27)
@hej! - Willa nazywała się że skandynawska, mianowicie kolma.
(2021.10.28)
@erg. - Znany z czego?
(2021.10.31)
Powrót do komentarzy