Wybrany wątek opinii
Przedwojenna "Villa Charlotte". Po upadku PRLu mieszkał tu pewien znany Elblążanin, który nieciekawie skończył.
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
@erg. - Chyba się mylisz. To było obok
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@erg. - Cesiek mieszkał 50 metrów niżej. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@erg. - dyć prowde pisum - tyn łod byznesu mieszkoł niżyj - wila inakszy sie nazywała - Kola
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@hej! - Willa nazywała się że skandynawska, mianowicie kolma.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@erg. - Znany z czego?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0