UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja ją wezmę jako zwykły obywatel, ale cenę wystawcie za metr2 taki jak wystawiacie w swoich orzeczeniach majątkowych.
Ja ją wezmę jako zwykły obywatel, ale cenę wystawcie za metr2 taki jak wystawiacie w swoich orzeczeniach majątkowych.