UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@NiePrawyAleSprawiedliwy- - sam sobie panie przeczysz i bredzisz pierdolety typowy polski romantyzm, skoro biznesmeny mają szmal na taki dom to dobrze, no nikogo innego nie stać bo takiego szmalu nie ma chyba logiczne?jaka kawiarnia czy gastronomia? i co kupisz tam kawe?czy obiad?no kupisz raz może dwa, sa lokale na miescie i to całkiem sporo, po za tym właściciel bedzie wiedział co tam zrobić, tu akurat dobrze że miasto sprzedaje budynki bo miasto nie jest deweloperem i nie powinno byc właścicielem nieruchomości, bo te budynki skończą tak ja skończył pałacyk na górce na pułaskiego, miasto nie potrafi zarządzać budynkami i tyle bo to PRL 2.0,lepiej zrobią to prywatni właściciele, a miasto utrzymuje się z podatków i firm miejskich typu epec, a nie z wynajmu nieruchomości, niestety EG nie zabardzo bo tak panowie żądzą ze jest ponad 300 mln zł długu i nikt za nic nie odpowiada

00007