A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@😁 - oby tobie nie opadła
@Janusz Nosacz - Mentalność niewolnika
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Powtarzasz głodne kawałki usłyszane od ludzi złośliwych i bezmózgich, czy kiedyś było inaczej?Gdyby władza samorządowa służyła nam, mieszkańcom, to pieniądze byłyby na wszystko, ale jak ktoś jest zdziwiony, obraża się i gryzie dłoń dzielącą forsę- to właśnie są tego efekty.
Wszystko co się dzieje w Elblągu to "źle". .. czyli kompletnie nic nie robić i pogodzić się ze degradacją po likwidacji woj. Elbląskiego? Na co malkontenci wydaliby te pieniądze w zamian (i chodzi mi o tematyke rozwojową, a nie przyziemne rzeczy typu naprawa dróg czy trasy rowerowe)? Jak nie Wróblewski (też uważam, że nie jest za dobry), to kto w zamian? W/g mnie z takich grubych rzeczy (poza przesunięciem do Pomorskiego)to powinna powstać tu poważna uczelnia wyższa - to jest magnes dla młodych i dla rozwoju. Mniejsze Koszalin czy Słupsk mają takie od dawna, a u nas zaledwie PWSZ.
A ja sie ciesze ze mniej samorządu w tej inicjatywie. Ile by sie tu nie wrzuciło dutkow to przepadnie jak na modrzewinie. Nie wierze tym z Ratuszowej ze sa zdolni do myślenia w kategoriach dobra miasta. Przyklad Zdroju udowadnia to dobitniej niż cokolwiek inne. Po to wasal olsztynski tu jest zeby sprowadzić miasto do roli Pieniężna. Po nic innego.
Nie PiS dziala, tylko jest to rekompensata za utracone dochody Elblaga w wyniku wprowadzenia zmian w Polskim nieładzie.
@Dno i muł pisarze - lepiej wziac z ofe platfusie
Są tu tacy którym nawet jakby suto zaopatrzony portfel do kieszeni wsunąć, to powiedzą, że właśnie ich okradziono. Jeszcze będziecie wspominać czasy obecne. Ale wtedy to już będzie po herbacie.
wreszcie jakis biurowiec a miejsce idealne bo blisko centrum. Pracownicy biurowi, IT, small business chca tezmiec blisko do oferty gastronomicznej Elbląga. A ten teren dotychczas tylko szpecil i straszyl pustkami
@GłębokaMyśl - Głęboka myśl, nie po to się buduje biurowiec aby stał pusty, komercjalizacja zajmuje się osobna firma zagraniczna, biurowiec ściągnie firmy których w Elblągu nie ma i firmy które szukają tańszego pracownika niż w dużych miastach.