UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GłębokaMyśl - Głęboka myśl, nie po to się buduje biurowiec aby stał pusty, komercjalizacja zajmuje się osobna firma zagraniczna, biurowiec ściągnie firmy których w Elblągu nie ma i firmy które szukają tańszego pracownika niż w dużych miastach.