UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wreszcie jakis biurowiec a miejsce idealne bo blisko centrum. Pracownicy biurowi, IT, small business chca tezmiec blisko do oferty gastronomicznej Elbląga. A ten teren dotychczas tylko szpecil i straszyl pustkami

yeees