Wybrany wątek opinii
Bardzo dobrze!!! PO nic nie dawało tylko szczuć potrafią! Mogą być to nasze pieniądze, a nie rządu jak inni piszą ok. Za PO też były nasze, i nikt nie dawał. .. PO Elbląg doprowadzilo do takiego stanu że młodzi ludzie wyjechali, bo wszystko zostało zlikwidowane, ale cóż patrząc oczami POwca to PIS kradnie. .. Nic nie robi, a jednak robią żeby Elbląg się rozwijał, mam nadzieję że tym niedowiarkom kiedyś kopary opadną. .. 😀
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
@😁 - oby tobie nie opadła
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@😁 - Przypomnij mi ile PO dało na propagandę w tvp ? Ile dali pedofilom ? O ile wzrósł dług publiczny Polski ? Ile wynosiła inflacja za rzadow PO ? No ale skąd masz to wiedzieć skoro w wiadomościach mówią ci ciągle że teraz jest dobrze.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1