UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko co się dzieje w Elblągu to "źle". .. czyli kompletnie nic nie robić i pogodzić się ze degradacją po likwidacji woj. Elbląskiego? Na co malkontenci wydaliby te pieniądze w zamian (i chodzi mi o tematyke rozwojową, a nie przyziemne rzeczy typu naprawa dróg czy trasy rowerowe)? Jak nie Wróblewski (też uważam, że nie jest za dobry), to kto w zamian? W/g mnie z takich grubych rzeczy (poza przesunięciem do Pomorskiego)to powinna powstać tu poważna uczelnia wyższa - to jest magnes dla młodych i dla rozwoju. Mniejsze Koszalin czy Słupsk mają takie od dawna, a u nas zaledwie PWSZ.
laskipaa