UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja sie ciesze ze mniej samorządu w tej inicjatywie. Ile by sie tu nie wrzuciło dutkow to przepadnie jak na modrzewinie. Nie wierze tym z Ratuszowej ze sa zdolni do myślenia w kategoriach dobra miasta. Przyklad Zdroju udowadnia to dobitniej niż cokolwiek inne. Po to wasal olsztynski tu jest zeby sprowadzić miasto do roli Pieniężna. Po nic innego.